Sivas Altınyayla Yemekçilik Ailesine Hoş Geldiniz
Şirketimiz yemek üretimi ve servis hizmetlerine 1998 yılında Özel Sivas Final Okulları’nda küçük çapta bir mutfak ile, 400 kişiye yemek servisi yaparak, çalışmaya başladı.
Kuruluş zamanımızda geniş çaplı firmalar kurumsal yemek ihtiyaçlarını kendi kurumsal bünyeleri içerisinde bir kaç personel ile karşılıyorlardı. Küçük ve orta çaplı firmalar ise ihtiyaçları olan yemeği yeni kurulmakta olan tabldot firmalarından veya çevredeki lokantalardan temin ediyorlardı.
Zamanla değişen iş ortamı ve şekilleri, beraberinde yemek hizmetlerinde yapısal değişikliği gündeme getirmiştir. Bunun sonucu olarak içinde bulunduğumuz durumu değişik çalışma gruplarındaki insan ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakımından yüksek seviyeli, yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim fabrikamızı Sivas’ta oluşturduk.
Biz Sivas Altınyayla Yemekçilik olarak insan hayatının çok değerli olduğunu biliyoruz bu düşünce ile insan hayatının devamı ve sürekliliği için üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kati bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp, sürekliliğini sağlamaktayız.
Amacımız büyük ve küçük ölçekli kurum ve kuruluşlardaki değerli müşterilerimize sağlıklı, besleyici, insan sağlığını olumlu yönde etkileyen insan sağlığına yararlı gıda mühendisi eşliğinde hazırlanan yemeklerimizi vitamin, mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktır.
Sivas Altınyayla Yemekçilik olarak yemek hizmetlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan uzman ve eğitim seviyesi yüksek ekibimiz sizler için güvenilir ürünler ve hizmetler oluşturmaktayız. Üretim fabrikamız devamlı açık olup, sizler için randevu alınmadan tüm zaman dilimlerinde ziyaret edilebilirsiniz.
Bununla birlikte biz diyoruz ki
” Pişirdiğimiz her türlü yemeğe sevgimizi ve dostluğumuzu katıyoruz”

Hami NAZLIM
Yön. Kur. Başkanı